Opinie

Zapraszamy do zamieszczania opinii na temat organizowanych przez nas wycieczek.

9 komentarzy

 1. Witam! Warto z tym biurem turystycznym jeździć na wycieczki krajowe i zagraniczne. Szczególnie polecam wycieczki na Węgry (Tokay i Sosto). Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Pani przewodniczka bardzo ciekawie opowiada i odpowiada na wszystkie pytania. Jest bardzo wesoło i czasem żal, że wycieczka dobiega końca, ale zawsze można pojechać na następną.

 2. Witamy,
  Podczas pobytu w sanatorium w Iwoniczu Zdroju mieliśmy tę niebywałą okazję spotkać i poznać panią Magdę, przewodniczkę, wspaniałą patriotkę i Polkę, która nie dała się znakom czasu ekonomicznego i otwierając własne biuro turystyczne daje nam żywe i prawdziwe lekcje historii naszego kraju i naszych rodaków. Jest doskonałym mówcą i kopalnią wiedzy o tych miejscach i tym regionie Polski, którego nie można nie znać. Dzięki bardzo dobrze zorganizowanym wyjazdom, wycieczkom, zabawom i cennym spotkaniom jesteśmy z mężem bardziej świadomi i bogatsi w historię naszego kraju, który przecież nie kończy się tam gdzie mieszkamy.Jesteśmy pewni , że dzięki pani Magdzie wrócimy w te miejsca choćby dlatego, że tam jest tez nasza ojczyzna, przepiękna i bogata w historię swoich dziejów. Każdego kto ma okazję niech korzysta z ofert tego biura , bo każdy wyjazd jest odkrywaną tajemnicą i wielką przyjemnością obcowania z jego szefową Magdą Oziomek. Dziękujemy Pani Magdo, często wspominamy nasze wycieczki, oglądamy zdjęcia i pamiętamy Pani głos. Mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy, a będzie to wtedy dla nas świąteczny czas, pozdrawiamy, życząc wielu chętnych patriotów i uczestników wycieczek.

 3. Witam i serdecznie pozdrawiam. Korzystaliśmy z mężem z imprez i wycieczek organizowanych przez BIURO OMNIBUS w styczniu 2016 roku w czasie pobytu sanatoryjnego w Iwoniczu Zdroju – pogoda zimowa, ale wycieczki super. W czasie różnych wycieczek Panie przewodniczki oraz pan przewodnik z niesamowitą energią przedstawiały taką wiedzę, że chce się wracać, aby poznawać historię, przyrodę
  i ciekawostki Tego zakątka Polski. Dziękuję pani Madzi i Pani Marcie. Z wyrazami szacunku D L

 4. Byliśmy na turnusie od 16.09.2015r do 06.10.2015r w Iwoniczu Zdroju. Uczestniczyliśmy w wycieczkach: Iwonicz Zdrój i Okolice, Rymanów, Rymanów Zdrój, Łańcut, Bieszczady. Przewodnicy wspaniali, pełen profesjonalizm, niesamowity dar przekazywania wiedzy. Polecamy wycieczki organizowane przez Biuro Turystyczne ,,OMNIBUS”. Pozdrawiamy p. Magdę p. Martę p. Stefana. D. i L. Kuracjusze z Kujaw.

 5. Serdeczne podziękowania dla Biura Turystycznego OMNIBUS za niezwykłe zaangażowanie w organizowaniu wycieczek, za kompetencje, serdeczność oraz życzliwość dla uczestników turnusu wypoczynkowo-rehabilitacyjnego z Władysławowa. Gratulujemy przewodnikom ogromnej wiedzy.

 6. Właśnie wróciliśmy z Iwonicza Zdr. Żal było wyjeżdżać szczególnie ze względu na wspaniałe wycieczki organizowane przez biuro OMNIBUS.
  Wielkie podziękowania dla Szefowej – Pani Magdy, Pani Iwonki i Pani Marty :))
  (W tej kolejności poznaliśmy te Panie), oraz Pana Andrzeja z którym najczęściej jezdziliśmy. Byliśmy na 7 wycieczkach i dwóch spacerach:-))
  Jeszcze mamy mętlik w głowie, ale w miarę oglądania zdjęć wiadomości, które nam Panie przekazywały zaczynają się układać :-))
  Serdecznie dziękujemy i myślę, że DO ZOBACZENIA:-))

 7. PANI MAGDA JEST NIEZASTĄPIONA. CO ROKU JESTEM W IWONICZU I PANI MADZIA MA TO COŚ W SOBIE. JAK TO DOBRZE, ŻE TAKA OSOBA JEST W WŁAŚNIE TAM W IWONICZU. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ PANI MADZIU ZDRÓWKA NO I DO ZOBACZENIA ZNOWU.

 8. Witam,Jedyne co miło wspominam po pobycie w Sanatorium w Iwoniczu to właśnie to buro,jest to biuro prowadzone przez profesjonalne osoby.Szkoda że ja już tam nie zawitam.

 9. Bardzo polecam wycieczki z biurem p. Madzi- świetnej organizatorki, propagatorki imprez i osoby niezwykle empatycznej i zorganizowanej. Wszyscy przewodnicy z biura mają niesamowitą wiedzę, którą dzielą się w sposób bardzo komunikatywny. Wycieczki dostosowane są dla każdego zarówno ich intensywność jak i atrakcyjność. Piloci wycieczek aktywnie biorą udział w tych imprezach robiąc zdjęcia, zabawiając uczestników dowcipem i zawsze są tam gdzie być powinni służąc pomocą. Tyle zaangażowania nie widziałam już dawno co powoduje, że wracając z jednej imprezy zapisujemy się na następną.
  P. Madziu i cała ekipo- dużo zdrowia i niech Was siły i pomysły nie opuszczają.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *