Opinie

Zapraszamy do zamieszczania opinii na temat organizowanych przez nas wycieczek.

8 komentarzy

 1. Witam! Warto z tym biurem turystycznym jeździć na wycieczki krajowe i zagraniczne. Szczególnie polecam wycieczki na Węgry (Tokay i Sosto). Wszystko bardzo dobrze zorganizowane. Pani przewodniczka bardzo ciekawie opowiada i odpowiada na wszystkie pytania. Jest bardzo wesoło i czasem żal, że wycieczka dobiega końca, ale zawsze można pojechać na następną.

 2. Witamy,
  Podczas pobytu w sanatorium w Iwoniczu Zdroju mieliśmy tę niebywałą okazję spotkać i poznać panią Magdę, przewodniczkę, wspaniałą patriotkę i Polkę, która nie dała się znakom czasu ekonomicznego i otwierając własne biuro turystyczne daje nam żywe i prawdziwe lekcje historii naszego kraju i naszych rodaków. Jest doskonałym mówcą i kopalnią wiedzy o tych miejscach i tym regionie Polski, którego nie można nie znać. Dzięki bardzo dobrze zorganizowanym wyjazdom, wycieczkom, zabawom i cennym spotkaniom jesteśmy z mężem bardziej świadomi i bogatsi w historię naszego kraju, który przecież nie kończy się tam gdzie mieszkamy.Jesteśmy pewni , że dzięki pani Magdzie wrócimy w te miejsca choćby dlatego, że tam jest tez nasza ojczyzna, przepiękna i bogata w historię swoich dziejów. Każdego kto ma okazję niech korzysta z ofert tego biura , bo każdy wyjazd jest odkrywaną tajemnicą i wielką przyjemnością obcowania z jego szefową Magdą Oziomek. Dziękujemy Pani Magdo, często wspominamy nasze wycieczki, oglądamy zdjęcia i pamiętamy Pani głos. Mam nadzieję, że jeszcze się kiedyś spotkamy, a będzie to wtedy dla nas świąteczny czas, pozdrawiamy, życząc wielu chętnych patriotów i uczestników wycieczek.

 3. Witam i serdecznie pozdrawiam. Korzystaliśmy z mężem z imprez i wycieczek organizowanych przez BIURO OMNIBUS w styczniu 2016 roku w czasie pobytu sanatoryjnego w Iwoniczu Zdroju – pogoda zimowa, ale wycieczki super. W czasie różnych wycieczek Panie przewodniczki oraz pan przewodnik z niesamowitą energią przedstawiały taką wiedzę, że chce się wracać, aby poznawać historię, przyrodę
  i ciekawostki Tego zakątka Polski. Dziękuję pani Madzi i Pani Marcie. Z wyrazami szacunku D L

 4. Byliśmy na turnusie od 16.09.2015r do 06.10.2015r w Iwoniczu Zdroju. Uczestniczyliśmy w wycieczkach: Iwonicz Zdrój i Okolice, Rymanów, Rymanów Zdrój, Łańcut, Bieszczady. Przewodnicy wspaniali, pełen profesjonalizm, niesamowity dar przekazywania wiedzy. Polecamy wycieczki organizowane przez Biuro Turystyczne ,,OMNIBUS”. Pozdrawiamy p. Magdę p. Martę p. Stefana. D. i L. Kuracjusze z Kujaw.

 5. Serdeczne podziękowania dla Biura Turystycznego OMNIBUS za niezwykłe zaangażowanie w organizowaniu wycieczek, za kompetencje, serdeczność oraz życzliwość dla uczestników turnusu wypoczynkowo-rehabilitacyjnego z Władysławowa. Gratulujemy przewodnikom ogromnej wiedzy.

 6. Właśnie wróciliśmy z Iwonicza Zdr. Żal było wyjeżdżać szczególnie ze względu na wspaniałe wycieczki organizowane przez biuro OMNIBUS.
  Wielkie podziękowania dla Szefowej – Pani Magdy, Pani Iwonki i Pani Marty :))
  (W tej kolejności poznaliśmy te Panie), oraz Pana Andrzeja z którym najczęściej jezdziliśmy. Byliśmy na 7 wycieczkach i dwóch spacerach:-))
  Jeszcze mamy mętlik w głowie, ale w miarę oglądania zdjęć wiadomości, które nam Panie przekazywały zaczynają się układać :-))
  Serdecznie dziękujemy i myślę, że DO ZOBACZENIA:-))

 7. PANI MAGDA JEST NIEZASTĄPIONA. CO ROKU JESTEM W IWONICZU I PANI MADZIA MA TO COŚ W SOBIE. JAK TO DOBRZE, ŻE TAKA OSOBA JEST W WŁAŚNIE TAM W IWONICZU. POZDRAWIAM I ŻYCZĘ PANI MADZIU ZDRÓWKA NO I DO ZOBACZENIA ZNOWU.

 8. Witam,Jedyne co miło wspominam po pobycie w Sanatorium w Iwoniczu to właśnie to buro,jest to biuro prowadzone przez profesjonalne osoby.Szkoda że ja już tam nie zawitam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *